Ana sayfa

VEDALI HARDWARE CO., LTD

şirket Profili
Donanım alanında uzun yıllar itibar ile VEDALI HARDWARE CO girilen donanım girdi ve bu yıllarda çok gelişme kazandı, biz araştırma ve geliştirme ve 100 mühendis üzerinde farklı çalışmalarda, 20'den fazla çalışanı ve geniş bir donanıma sahip çeşitli dallar var Talepler.

Ürün yelpazemiz, endüstride her alanda, Tarım ve Hizmetten farklı malzemelerden imal edilmiş bağlayıcıları (Vidalar, Cıvatalar, Somunlar, Perçinler, Yıkayıcılar, Pimler), Damgalama Parçaları, İşlenmiş Parçalar, Plastik Enjeksiyonlu Parçaları kapsar. Ürünlerimizin yüksek kalitede üretilmesini sağlamak için gelişmiş proses makineleri ve tecrübeli kalifiye işçileriz. Yeni projeler için özel tasarımlara devam edebiliyoruz ve operasyonlar sırasında zor sorunlara iyi çözümler sunabiliyor ve OEM hizmetleri de bizim için mevcuttur.

Normal yönetimlerimiz için ISO yönetim sistemini uyguluyor ve fiili durumlara göre çalışma, verimlilik ve teknikleşmeye dayalı daha iyi yönetim tarzları koyuyoruz. Ürünlerimiz dünyanın en ülkelerine ya da bölgelerine satılmakta ve bir çok alana hizmet etmektedir, bize sorularınızı iletmekten ve işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1 2000 yılında kurulan ve fermuar alanında girilmiştir.

2 2005 yılında Damgalama Parçalarına ve 500 tonluk bağlantı elemanı yıllık üretim kapasitesine genişletildi.

2008 yılında 3 Expolied İşlenmiş Parçaları yıl.

4 2010 yılında yatırım yapılan Plastik Enjeksiyon Parçalar.

VEDALI HARDWARE CO., LTD
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : VDL

No. Çalışanları : 50~120

Yıllık satış : 2000,000-3500,000

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin VEDALI HARDWARE CO., LTD Sertifikalar Çin VEDALI HARDWARE CO., LTD Sertifikalar Çin VEDALI HARDWARE CO., LTD Sertifikalar Çin VEDALI HARDWARE CO., LTD Sertifikalar